15 Brygada Wsparcia Dowodzenia

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
09 maja 2019
SIERADZKIE KOSZARY NA ZDJĘCIACH
Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu albumu „Sieradzkie koszary – historia i współczesność”.


Album będzie zawierać fotografie, obrazujące służbę w sieradzkich koszarach. Powodzenie planowanej publikacji jest uzależnione od wsparcia w zakresie udostępnienia zdjęć z prywatnych zbiorów. Bardzo liczymy na to, że odnajdą się fotografie opisujące atmosferę minionych lat. One będą decydować o unikatowości Naszego albumu.
Materiał fotograficzny będzie gromadzony do końca czerwca bieżącego roku. Fotografie można dostarczać do Klubu 15 SBWD (ul. Sienkiewicza 6) lub w formie elektronicznej na adres: 15bwd.rzecznik@ron.mil.pl. Każda z fotografii powinna zawierać krótki opis (co przedstawia, miejsce i datę wykonania, ew. nazwiska osób na zdjęciu). Do fotografii należy dołączyć pisemną zgodę na ich wykorzystanie przez 15 Sieradzką Brygadę Wsparcia Dowodzenia oraz swoje dane kontaktowe. Dostarczone fotografie zostaną zeskanowane, a następnie oddane właścicielowi.
Wszystkie opublikowane zdjęcia będą opatrzone notatką oraz imieniem i nazwiskiem osób, które je udostępniły. Każda z tych osób otrzyma pamiątkowy egzemplarz albumu, podczas uroczystości z okazji święta brygady (październik 2019 r.).
Do kontaktów w w/w sprawie jest upoważniona p. Beata MICHALSKA (tel. 261 611 533/245), odpowiedzialna za gromadzenie materiału zdjęciowego i przygotowanie projektu graficznego albumu.

 

Do pobrania: ZGODA NA WYKORZYSTANIE FOTOGRAFII

 

generuj pdf
Kontakt

15 Brygada Wsparcia Dowodzenia
Wojska Polskiego 78
98-200 Sieradz
tel. 261611393
fax. 261611455
15sbwd@ron.mil.pl

    
  • BIP