15 Brygada Wsparcia Dowodzenia

SZUKAMY TECHNIKA

Brygada poszukuje kandydata  na stanowisko pracy – technika w warsztacie w pełnym wymiarze czasu pracy

GŁÓWNE ZADANIA:

  • kontrola parametrów, naprawa sprzętu radiowego;
  • określanie stanu technicznego i naprawa monitorów, UPS-ów, zasilaczy komputerowych;
  • naprawa sprzętu elektrotechnicznego;
  • wykonywanie prac kontrolno-pomiarowych sprzętu elektronicznego;
    • dokonywanie okresowych kontroli stanu technicznego sprzętu i urządzeń przydzielonych na stanowisku pracy i usuwanie zauważonych usterek;
    • ewidencjonowanie przeprowadzonych kontroli w dokumentach urządzeń oraz wypełnianie dokumentacji związanej z wykonywanymi pracami.

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe ze stażem pracy 1 roku minimum średnie  ze stażem pracy 3 lata, preferowane kierunki: elektryczny, elektroniczny, informatyczny;
  • odpowiedzialność,
  • obowiązkowość,
  • dyspozycyjność,
  • terminowość.

Osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia, prosimy o składanie aplikacji, zawierających klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

MIEJSCE I TERMIN SKŁADANIA APLIKACJI:

  • 15 Brygada Wsparcia Dowodzenia, ul. Wojska Polskiego 78, 98-200 Sieradz (z dopiskiem „starszy technik - warsztat”)
  • drogą elektroniczną na adres: g.ratajczyk@ron.mil.pl
  • termin składania dokumentów: 31.07.2020 r.

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Oferty składanie po terminie nie będą rozpatrywane.

Wytwarzający/Odpowiadający: Ewa Dzikowska Czas wytworzenia: 2020-06-15 Udostępniający: Czas udostępnienia: 2020-06-15 00:00 Ostatnia zmiana: 2020-06-24 14:08
go-up
Kontakt

Wojska Polskiego 78
98-200 Sieradz
tel. 261611393
fax. 261611455
15sbwd@ron.mil.pl

  • BIP