15 Brygada Wsparcia Dowodzenia

SZUKAMY TECHNIKA

Brygada poszukuje kandydata  na stanowisko pracy – TECHNIK.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • sprawowanie nadzoru nad funkcjonowaniem systemów ochrony oraz pełna znajomość ich parametrów technicznych i użytkowych;
  • dokonywanie codziennych przeglądów rejestrów zdarzeń oraz poprawności ich funkcjonowania;
  • nadawanie poziomów dostępów i uprawnień osobom obsługującym systemy oraz odbieranie tych uprawnień osobom skreślonym z listy uprawnionych do obsługi systemów;
  • programowanie stref dozorowych oraz archiwizowanie zdarzeń;
  • rozpoznawanie uszkodzeń systemów, ich wpływu na niewłaściwe działanie poszczególnych urządzeń oraz wyłączanie ich do momentu przybycia serwisu technicznego;
  • prowadzenie dokumentacji technicznej systemów;
  • nadzorowanie terminowego prowadzenia przeglądów technicznych, konserwacji i napraw zainstalowanych systemów oraz prowadzenie ewidencji tych czynności;
  • prowadzenie szkoleń (dla żołnierzy, pracowników ochrony oraz innych osób obsługujących systemy) z zakresu wykorzystania i obsługi systemów;
  • współuczestniczenie w opracowaniu minimalnych wojskowych wymagań organizacyjno-użytkowych dla zadania inwestycyjnego modernizacji systemu ochrony technicznej, uczestniczenie w organizowanych przetargach dotyczących tych inwestycji oraz nadzorowanie ich realizacji i odbioru technicznego;
  • prowadzenie dokumentacji finansowej i szkoleniowej związanej z ochroną obiektów oraz dokumentacji wymaganych kwalifikacji i grafików pracy SUFO.

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe ze stażem pracy 1 roku; minimum średnie  ze stażem pracy 3 lata, preferowane kierunki: elektryczny, elektroniczny, informatyczny;
  • mile widziana znajomość systemów alarmowych;
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji,
  • odpowiedzialność,
  • obowiązkowość,
  • dyspozycyjność,
  • terminowość.

Osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia, prosimy o składanie aplikacji, zawierających klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

MIEJSCE I TERMIN SKŁADANIA APLIKACJI:

  • 15 Brygada Wsparcia Dowodzenia, ul. Wojska Polskiego 78, 98-200 Sieradz (z dopiskiem „TECHNIK (S-3)”);
  • drogą elektroniczną na adres: g.ratajczyk@ron.mil.pl;
  • termin składania dokumentów: 21.02.2020 r.

Odpowiadamy wyłącznie na wybrane oferty.

Wytwarzający/Odpowiadający: Ewa Dzikowska Czas wytworzenia: 2020-01-09 Udostępniający: Czas udostępnienia: 2020-01-09 00:00 Ostatnia zmiana: 2020-01-27 11:13
Kontakt

Wojska Polskiego 78
98-200 Sieradz
tel. 261611393
fax. 261611455
15sbwd@ron.mil.pl

  • BIP